خرید حق اشتراک

سوالات متداول مشتریان                

بنستان چیست؟

بنستان وب‌سایتی است که آخرین و بهترین تخفیف‌های حوزه های پزشکی و سلامت،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه‌ها،‌ هتل‌ها و غیره را تا ۹۰٪ تخفیف ارائه می‌دهد.

نحوه خرید حق اشتراک چگونه است؟

روش 1: متقاضی در قسمت خرید حق اشتراک فرم مربوطه را پر میکند و سپس کارشناسان شرکت با وی تماس میگیرند و پس از مشاوره کارت وی را برای او صادر می کنند و برای او ارسال می کنند.

روش 2:خرید از نمایندگان قانونی شرکت، مشتریان با تحویل مدارک مربوطه و همچنین با پر کردن فرم مربوطه که توسط نمایندگان ارائه میشود ثبت نام خود را انجام میدهد و پس از آن بنستان کارت توسط نماینده برای مشتری ارسال میشود.

پروسه صدور بنستان کارت چند روز طول میکشد؟

بین 3 تا 7 روز کاری

چگونه به آدرس و شماره تماس تخفیف مورد نظر دسترسی پیدا کنم؟

پس از مراجعه به وب سایت و انتخاب دسته بندی مورد نظر پیشنهادات آن حوزه را مشاهده و پس از کلیک روی پیشنهاد مورد نظر به جزئیات آن کسب و کار و همچنین آدرس و شماره تماس آن دسترسی پیدا میکنید.

آیا برای استفاده از تخفیف های ارائه شده در وب سایت محدودیت تعداد دفعات استفاده وجود دارد؟

خیر، مشتریانی که بنستان کارت آنها تاریخ اعتبار دارد میتوانند بصورت نامحدود از تخفیف های ارائه شده در وب سایت استفاده کنند.

آیا غیر از پرداخت حق اشتراک برای استفاده از تخفیف ها باید مبلغی جداگانه پرداخت نمایم؟

خیر، مشتریان فقط مبلغ حق اشتراک را پرداخت می نمایند و از تخفیف های ارائه شده استفاده می کنند.

آیا تخفیف هایی که بر روی وب سایت نمایش داده میشوند بصورت ثابت هستند؟

خیر، تخفیف ها و پیشنهادات بنستان همه روزه در حال تغییر است و کارشناسان بخش قرارداد بصورت متوالی در حال مذاکره با کسب و کار های مختلف هستند تا پیشنهادات جذابی را برای معرفی به شما عزیزان آماده نمایند.

چگونه از مدت زمان فعال بودن یک تخفیف مطلع شویم که این تخفیف تا چه زمانی قابل استفاده است؟

پس از انتخاب پیشنهاد مورد نظر بر روی وب سایت روی آن کلیک کرده و وارد صفحه توضیحات آن کسب و کار می شوید که در قسمت پایین صفحه آن پیشنهاد روز شمار مدت زمان باقیمانده آن تخفیف را مشاهده می نمایید که آن تخفیف تا چه زمانی فعال است.