خرید حق اشتراک

درباره بنستان                                                           

امروزه یکی از بزرگترین دغدغه های مشتریان و خریداران کالا و خدمات، قیمت محصول یا خدمت مورد نظر است.

 

بنستان در نظر دارد با استفاده از روش های مدرن تبلیغاتی و بهره مندی از قدرت خرید گروهی و جمعی با اجرای سیاست کاهش قیمت به ازای تعداد فروش بالا در عین حفظ یا افزایش کیفیت کالا یا خدمت مورد نظر روش جدیدی در نحوه خرید و استفاده از خدمات در سبد هزینه های خانواده بوجود آورد. روشی که هم تامین کننده انگیزه های مالی شرکای تجاری و هم بوجود آورنده حس واقعی خرید ارزان و لذت بخش در مشتریان بنستان باشد.

 

بنستان بستری است برای ارائه تخفیف در انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره . از جمله ویزیت پزشکان، خدمات دندانپزشکی، مد و پوشاک، خدمات مجالس و مهمانی، مکان های تفریحی و ورزشی، رستوران و فست فود، خدمات آموزشی، خدمات اتومبیل و صدها تخفیف دیگر در حوزه های مختلف زندگی از جمله خدماتی است که در بنستان در دسترس شما هستند.

 

بسترسازی بنستان تنها در حوزه مشتریان نبوده و جذب و نگهداری شرکان تجاری نیز به رویکردی مدرن صورت می‌پذیرد. امکانات ویژه، بستر ویژه همکاری متقابل با شرکای تجاری و ارائه اطلاعات و خدمات به آنان از مواردی است که در بخش همکاری با شرکای تجاری مدنظر بنستان بوده و به آن توجه ویژه‌ای شده است.

 

هم اکنون بنستان در پنج شهر استان گلستان ( شهرستان های گنبد کاووس، گالیکش، آزادشهر، کلاله و مینودشت ) مشغول به فعالیت و ارائه خدمات است.

 

چشم انداز و مأموریت

هدف ما در بنستان تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر تجارت و تبلیغات در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در بنستان بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

 

آدم‌های بزرگ شرکت‌های بزرگ را می‌سازند

ما به این جمله معتقدیم؛ به‌خصوص که بنستان شرکتی کارآفرین و خلاق است. بنستان خانه افراد فعال، باذوق، متفکر، توانمند و کسانی است که می‌دانند و می‌توانند بسازند و رشد دهند. سعی می‌کنیم در این حوزه سردمدار باشیم و محیطی مناسب و باذوق و خلاقیت ایجاد کنیم.